APAC logo
Polski English
APAC
Home
News
About us
Contact us
Studies in Poland
About exchange
Enrollment
Studies...
...and life in Poland
Useful links
Photo gallery
Erica's Blog
Aktualności
Spotkanie z wykładowcami i studentami z Northeastern Illinois University - 20 marca (piątek) godz. 1 Print E-mail
 Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na studia do USA zapraszam na spotkanie z wykładowcami oraz studentami  z Northeastern Illinois University, jak również z polskimi studentami, którzy uczestniczyli w programie wymiany. 
 
Będzie to doskonała okazja uzyskania informacji "z pierwszej ręki" na temat studiowania w NEIU oraz zadania wszystkich pytań dotyczących wymiany.
 
Podczas spotkania przewidziany jest:
  • wykład dr Ł. Gołoty dla amerykańskich studentów na temat polskiej transformacji,
  • dyskusja ze studentami i wykładowcami NEIU na temat programu wymiany UW-NEIU,
  • reaktywacja działalności koła naukowego APAC. 
Spotkanie odbędzie się 20 marca w godz. 15-17, sala 5 (Nowy Świat 67)
Read more...
 
"Motivating ourselves and others for success"  wykład profesora z NEIU oraz szansa na uzyskanie inf Print E-mail
 Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w pierwszym spotkaniu w ramach programu dla studentów ISM „Focus on Success”, które odbędzie się w środę 15 października o godz. 15.00, sala 405, ul. Żurawia 4.


Gościem specjalnym tego spotkania będzie profesor Richard Rutschman z Northeastern Illinois University, specjalista z zakresu badań nad motywacją oraz zwiększaniem zdolności człowieka w zakresie efektywnego uczenia się i przyswajania informacji, jak również pełniejszego wykorzystywania potencjału mózgu ludzkiego.

 

Tytuł wystąpienia: "Motivating ourselves and others for success"

 

Po oficjalnej części spotkania będzie także możliwość porozmawiania z naszym gościem 
o programie wymiany oraz praktycznych aspektach studiowania na Northeastern Illinois University, z którym ISM prowadzi wymianę studencką od 10 lat.

 

Zapraszam serdecznie

 

Aleksandra Jarczewska

Koordynator Wymiany z USA

Read more...
 
Spotkanie koła 18.03.2014 Print E-mail
 
Read more...
 
Prestiżowe warsztaty dla studentów! Print E-mail
 Instytut Stosunków Międzynarodowych został zaproszony do udziału w bardzo prestiżowym projekcie, który nazywa się Washington Business Week http://www.wbw.org/ (w Polsce pod nazwą Bolesławowo Business Week) - (pakiet informacji).

 

W tym roku, po raz pierwszy, mogą w nim uczestniczyć także studenci, gdyż organizatorzy z USA chcieliby rozwinąć ten projekt na środowiska akademickie.

 

W czasie 6-dniowych warsztatów 12 osobowe grupy będą pracowały nad rozwojem produktu i wprowadzeniem go na rynek. Wszystko będzie odbywało się pod opieką biznesmenów amerykańskich, a pracom przygotowawczym będą towarzyszyć różnego rodzaju aktywności biznesowe i nie tylko... - plan w załączniku.

 

Udział w warsztatach może wziąć 7 OSÓB Z ISM.

 

Projekt realizowany będzie w Bolesławowie w dniach 13-19 lipca 2013 (przyjazd w sobotę wieczorem 13 lipca, wyjazd 19 lipca w piątek).

 

Promocyjny koszt dla naszych studentów (dzięki dofinansowaniu z ISM) wynosi 300 zł na cały pobyt od osoby (nocleg, wyżywienie, wszelkie aktywności oraz pomoce dydaktyczne). 

 

Nasi studenci, oprócz udziału w programie, będą także "Ambasadorami" ISM, więc chodzi o osoby, które naprawdę są zainteresowane tematem.

 

Chętni do udziału w programie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy (pobierz formularz) i przesłać go jaknajszybciej do dr Aleksandry Jarczewskiej na adres ajarczewska@uw.edu.pl – decyduje kolejność zgłoszeń (ostateczny termin zgłoszeń to 3 czerwca 2013).

Read more...
 
Spotkanie z Komisją Fubrighta! Print E-mail
 
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 Next > End >>

Results 1 - 9 of 35