APAC logo
Polski English
APAC
Home
News
About us
Contact us
Studies in Poland
About exchange
Enrollment
Studies...
...and life in Poland
Useful links
Photo gallery
Erica's Blog
Prestiżowe warsztaty dla studentów! Print E-mail
 Instytut Stosunków Międzynarodowych został zaproszony do udziału w bardzo prestiżowym projekcie, który nazywa się Washington Business Week http://www.wbw.org/ (w Polsce pod nazwą Bolesławowo Business Week) - (pakiet informacji).

 

W tym roku, po raz pierwszy, mogą w nim uczestniczyć także studenci, gdyż organizatorzy z USA chcieliby rozwinąć ten projekt na środowiska akademickie.

 

W czasie 6-dniowych warsztatów 12 osobowe grupy będą pracowały nad rozwojem produktu i wprowadzeniem go na rynek. Wszystko będzie odbywało się pod opieką biznesmenów amerykańskich, a pracom przygotowawczym będą towarzyszyć różnego rodzaju aktywności biznesowe i nie tylko... - plan w załączniku.

 

Udział w warsztatach może wziąć 7 OSÓB Z ISM.

 

Projekt realizowany będzie w Bolesławowie w dniach 13-19 lipca 2013 (przyjazd w sobotę wieczorem 13 lipca, wyjazd 19 lipca w piątek).

 

Promocyjny koszt dla naszych studentów (dzięki dofinansowaniu z ISM) wynosi 300 zł na cały pobyt od osoby (nocleg, wyżywienie, wszelkie aktywności oraz pomoce dydaktyczne). 

 

Nasi studenci, oprócz udziału w programie, będą także "Ambasadorami" ISM, więc chodzi o osoby, które naprawdę są zainteresowane tematem.

 

Chętni do udziału w programie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy (pobierz formularz) i przesłać go jaknajszybciej do dr Aleksandry Jarczewskiej na adres ajarczewska@uw.edu.pl – decyduje kolejność zgłoszeń (ostateczny termin zgłoszeń to 3 czerwca 2013).

 
 
< Prev   Next >