APAC logo
Polski English
APAC
Home
Aktualności
O nas
ABD
Kontakt
Studia w USA
Info o wymianie
Rekrutacja
Studia...
...i życie w USA
Przydatne linki
FAQ
Raporty uczestników
Galeria
Przedmioty Drukuj Email

Wyjeżdżając na studia do Stanów, zastanawiacie się, jakie przedmioty będą dla was odpowiednie, najlepiej dopasowane do kierunku studiów.

Jeśli chcecie dowiedziec się, na co możecie liczyc na poszczególnych wykładach, jakie wymagania maja prowadzący i jak będą wyglądały egzaminy - zapoznajcie się z syllabusami niektórych przedmiotów dostępnych dla polskich studentów.

 

Baza przedmiotów...

 


Rejestrowanie się na zajęcia

System rejestracji na zajęcia moze wydawac się skomplikowany, ale spokojnie - Wojciech Włoch, koordynator programu wymiany zagranicznej pomaga wszystkim studentom międzynarodowym. Każdy wybiera przedmioty wstępnie już w momencie składania aplikacji na wyjazd. Po przyjeździe do Chicago mozna je jednak zmieniac. Rejestrujemy się za pośrednictwem internetu.

W pierwszym tygodniu semestru warto udac sie na różne zajecia - ich jakośc zalezy głównie od wykladowcy , dlatego warto sprawdzic, z jakim przedmiotem mamy do czynienia, zanim podejmiemy ostateczną decyzję (nie nalezy sie sugerowac sama nazwa zajec). Jesli na danym przedmiocie nie ma juz miejsc, nalezy porozmawiac z profesorem przed pierwszymi zajeciami i poprosic o indywidualna autoryzacje. Wykladowcy zazwyczaj nie robia z tym problemu, jezeli widza, ze studentowi bardzo zalezy.

 

Lista wszystkich zajęc oferowanych przez Northeastern Illinois University znajduje się tutaj .